Almanca ↔ Türkçe Yeminli Tercümanlık Hizmetleri

stempelAlmanca’dan Türkçe’ye, Türkçe’den Almanca’ya tüm yeminli tercümelerde beklemeyi ortadan kaldırmak için çıktığımız bu yolda müşterilerimizden gelen güzel tepkilerden artık epeyi yol aldığımızı rahatlık ile söyleyebiliriz. 

Çoğu zaman bir iki saat gibi çok kısa zaman içerisinde tercüme edilmesi zorunlu olan belge ve metinler sizler için artık kabus olmaktan çıksın istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmeniz ve kısa bir alo demeniz veya bir e-mail yollamanız bu kabustan kurtulmanız için yeterli olacaktır.

Sadece yazılı metinler ile yetinmediğimiz Dolmetscherlik / Tercüme hizmetimizde Mahkemeler, Evlendirme Daireleri ve diğer tüm resmi veya özel makam ve dairelerde sözlü yeminli mütercimlik ile de sizlerin daima yanınızdayız. Yeminli Tercüman, Mütercim arkadaşlar sizlerin istediği saat ve mekanda dilek ve istekleriniz için hazır bulunarak işlerinizin en verimli şekilde sonuçlanması için bilgi ve tecrübelerini hizmetinize sunmaktadırlar. 

Tercüme dillerimiz arasında sadece Almanca veya Türkçe değil İngilizce’de yer almaktadır. Her geçen gün müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni diller ile hizmet profilimizi genişletmek başlıca yakın hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu amaç için Übersetzer, Translator statüsünde özellikle teknik, tıb,sosyal bilimler, ekonomi, tarih, felsefe, sanat kolları ve spesifik olarak diğer pek çok disiplinde geniş tecrübi birikime sahip uzman tercümanlar sizlere yardımcı olacaklardır.

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

Home Tercüme Yeminli Tercümanlık